
Verdistraat 30
5343 VE Oss
- 110 m² woonoppervlakte
- 154 m² perceel
- 4 slaapkamers
Ons Soort Makelaars
Woonplaats in de gemeente Oss, Noord-Brabant · sterk stedelijk
In Oss wonen 52.200 mensen, in een sterk stedelijk gebied.
Met een gemiddelde WOZ-waarde van € 338.000 is het de goedkoopste woonplaats van de gemeente Oss, 15% lager dan het landelijk gemiddelde.
12% lager dan de gemeente Oss
15% lager dan Nederland
7 procentpunt minder dan de gemeente Oss
vergelijkbaar met Nederland
7 procentpunt meer dan de gemeente Oss
2 procentpunt meer dan Nederland
5 procentpunt meer dan de gemeente Oss
4 procentpunt meer dan Nederland
vergelijkbaar met de gemeente Oss
vergelijkbaar met Nederland
3 procentpunt minder dan de gemeente Oss
vergelijkbaar met Nederland
Op WOZ-waarde staat Oss op plek 15 van 15 woonplaatsen in de gemeente Oss. In Noord-Brabant is dat plek 218 van 230 woonplaatsen met minstens 1.000 inwoners.
Verdeling van de woningen naar type, van in totaal 24.652 woningen.
Oss
Gemeente Oss
Nederland
Gemiddelde afstand over de weg vanaf een woning tot de dichtstbijzijnde voorziening.
Mediane vraagprijs van koopwoningen op Woonza: € 350.000 (gemiddeld € 3.182 per m²).
40 buurten, de grootste eerst.
| Buurt | Inwoners | Gem. WOZ | Koop | Aanbod |
|---|---|---|---|---|
| Centrum-WestWijk Centrum | 3.375 | € 294.000 | 42% | |
| HertogenbuurtWijk Krinkelhoek | 2.945 | € 296.000 | 38% | |
| KortfoortWijk Oss-Zuid | 2.685 | € 337.000 | 59% | |
| Verzetsheldenbuurt IWijk Schadewijk | 2.545 | € 273.000 | 49% | |
| VlashoekWijk Ussen | 2.490 | € 349.000 | 74% | |
| DichtersbuurtWijk Ruwaard | 2.245 | € 261.000 | 11% | |
| Centrum-ZuidWijk Centrum | 2.220 | € 264.000 | 33% | |
| Wagenaarstraat en omgevingWijk Ruwaard | 2.190 | € 273.000 | 41% | 1 |
| Vondellaan-ZuidWijk Ruwaard | 2.185 | € 311.000 | 72% | |
| StaatsliedenbuurtWijk Ruwaard | 2.040 | € 284.000 | 46% | |
| Berghemseweg-ZuidWijk Schadewijk | 1.970 | € 343.000 | 53% | |
| MettegeupelWijk Krinkelhoek | 1.960 | € 513.000 | 98% | |
| LooveltWijk Ussen | 1.655 | € 337.000 | 50% | |
| LockaertWijk Ussen | 1.650 | € 311.000 | 55% | |
| Verzetsheldenbuurt IIWijk Schadewijk | 1.630 | € 286.000 | 38% | |
| HazenkampWijk Ussen | 1.465 | € 374.000 | 82% | |
| De HorzakWijk Schadewijk | 1.385 | € 505.000 | 68% | |
| SchalkskampWijk Ussen | 1.265 | € 451.000 | 86% | |
| RusheuvelWijk Krinkelhoek | 1.255 | € 402.000 | 72% | |
| Beethovengaarde en LisztgaardeWijk Ruwaard | 1.250 | € 376.000 | 82% | |
| WesterveldWijk Ussen | 1.100 | € 386.000 | 99% | |
| VogelbuurtWijk Schadewijk | 1.080 | € 259.000 | 39% | |
| Klein MikkeldonkWijk Ussen | 1.025 | € 457.000 | 99% | |
| Oranjebuurt I en RuivertWijk Oss-Zuid | 1.000 | € 437.000 | 74% | |
| HeihoekWijk Ussen | 945 | € 376.000 | 52% | |
| AmsteleindWijk Ussen | 745 | € 342.000 | 49% | |
| Centrum-NoordWijk Centrum | 690 | € 283.000 | 43% | |
| HoefeindWijk Ussen | 685 | € 329.000 | 51% | |
| BomenbuurtWijk Oss-Zuid | 680 | € 327.000 | 71% | |
| Witte HoefWijk Ruwaard | 665 | € 724.000 | 98% | |
| OorlogsheldenbuurtWijk Krinkelhoek | 630 | € 370.000 | 83% | |
| Zeeheldenbuurt IIWijk Oss-Zuid | 625 | € 310.000 | 41% | |
| Zeeheldenbuurt IWijk Oss-Zuid | 615 | € 258.000 | 35% | |
| Oranjebuurt IIWijk Oss-Zuid | 510 | € 342.000 | 78% | |
| Willibrordusweg-WestWijk Oss-Zuid | 230 | € 691.000 | 99% | |
| Willibrordusweg-OostWijk Oss-Zuid | 220 | € 921.000 | 96% | |
| De Tillaard en De ElzenWijk Buitengebied-Zuid | 130 | € 581.000 | 76% | |
| Euterpelaan-NoordWijk Ruwaard | 110 | € 435.000 | 72% | |
| De HaagWijk Buitengebied-Zuid | 85 | € 592.000 | 74% | |
| MoleneindWijk Industrieterreinen-Zuid | 25 | n.b. | n.b. |
n.b. betekent: Geen gegevens (CBS)
| Woonplaats | Inwoners | Gem. WOZ | Koop |
|---|---|---|---|
| Berghem | 13.695 | € 441.000 | 74% |
| Geffen | 8.340 | € 423.000 | 71% |
| Lith | 3.275 | € 445.000 | 74% |
| Ravenstein | 3.200 | € 387.000 | 58% |
| Huisseling | 2.800 | € 441.000 | 64% |
| Teeffelen | 2.180 | € 468.000 | 97% |
| Megen | 1.745 | € 413.000 | 64% |
| Maren-Kessel | 1.315 | € 475.000 | 75% |
| Macharen | 1.285 | € 454.000 | 74% |
| Oijen | 1.255 | € 448.000 | 73% |
| Lithoijen | 820 | € 531.000 | 82% |
| Neerlangel | 770 | € 524.000 | 89% |
| Haren | 735 | € 497.000 | 75% |
| Herpen | 535 | € 540.000 | 84% |
| Overlangel | 450 | € 505.000 | 83% |
| Dieden | 220 | € 599.000 | 92% |
| Neerloon | 195 | € 650.000 | 81% |
| Demen | 175 | € 611.000 | 90% |
| Keent | 50 | € 596.000 | 90% |
| Deursen-Dennenburg | 30 | n.b. | n.b. |
n.b. betekent: Geen gegevens (CBS)
Bron: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2025, opgeteld over de buurten van deze woonplaats (tabel 86165NED, opendata.cbs.nl). WOZ-waarde met peildatum 1 januari 2024. Cijfers die het CBS om privacyredenen niet publiceert, tonen we als "geen gegevens". Vraagprijzen komen uit het actuele aanbod op Woonza.