Wonen in Smallebrugge
Woonplaats in de gemeente Súdwest-Fryslân, Fryslân · niet stedelijk
In Smallebrugge wonen 20 mensen, in een niet stedelijk gebied.
Het is een gezinsvriendelijke plek: in 50% van de huishoudens wonen kinderen.
Kerncijfers
- Inwoners
- 20
- Gemiddelde WOZ-waarde
- Geen gegevens (CBS)
- Woningen
- 5
- Koopwoningen
- Geen gegevens (CBS)
- Huurwoningen
- Geen gegevens (CBS)
- Sociale huur (corporatie)
- Geen gegevens (CBS)
- Gebouwd in laatste 10 jaar
- Geen gegevens (CBS)
- Gemiddeld inkomen per inwoner
- Geen gegevens (CBS)
- Huishoudens met kinderen
- 50%
19 procentpunt meer dan de gemeente Súdwest-Fryslân
18 procentpunt meer dan Nederland
Woningvoorraad
Verdeling van de woningen naar type, van in totaal 5 woningen.
Gemeente Súdwest-Fryslân
Nederland
- Tussenwoning25%
- Hoekwoning14%
- Twee-onder-een-kap16%
- Vrijstaand26%
- Appartement of meergezins19%
Voorzieningen
- Huisartsenpraktijk
- 7,5 km(NL 1,1 km)
- Grote supermarkt
- 4,3 km(NL 1 km)
- Kinderdagverblijf
- 4,2 km(NL 0,7 km)
- Basisschool
- 4,2 km(NL 0,8 km)
- Scholen binnen 3 km
- 0
Gemiddelde afstand over de weg vanaf een woning tot de dichtstbijzijnde voorziening.
Buurten in Smallebrugge
2 buurten, de grootste eerst.
| Buurt | Inwoners | Gem. WOZ | Koop |
|---|---|---|---|
| SmallebruggeWijk Woudsend | 20 | n.b. | n.b. |
| Verspreide huizen WoudsendWijk Woudsend | 0 | n.b. | n.b. |
n.b. betekent: Geen gegevens (CBS)
Andere woonplaatsen in de gemeente Súdwest-Fryslân
| Woonplaats | Inwoners | Gem. WOZ | Koop |
|---|---|---|---|
| Sneek | 18.775 | € 293.000 | 54% |
| Bolsward | 10.095 | € 278.000 | 60% |
| Loënga | 5.820 | € 371.000 | 67% |
| Ysbrechtum | 5.295 | € 323.000 | 51% |
| IJlst | 5.030 | € 303.000 | 64% |
| Nijhuizum | 4.350 | € 308.000 | 65% |
| Oppenhuizen | 3.945 | € 275.000 | 57% |
| Idsegahuizum | 3.460 | € 298.000 | 65% |
| Koudum | 2.885 | € 338.000 | 66% |
| Wommels | 2.420 | € 302.000 | 64% |
| Heeg | 2.365 | € 354.000 | 69% |
| Witmarsum | 1.815 | € 280.000 | 69% |
| Scharnegoutum | 1.560 | € 350.000 | 79% |
| Woudsend | 1.345 | € 351.000 | 77% |
| Molkwerum | 1.300 | € 324.000 | 68% |
| Hemelum | 1.255 | € 332.000 | 77% |
| Workum | 1.165 | € 313.000 | 70% |
| Arum | 1.040 | € 315.000 | 79% |
| Nijland | 970 | € 338.000 | 79% |
| Easterein | 890 | € 319.000 | 79% |
| Oudega | 745 | € 327.000 | 78% |
| Raerd | 645 | € 335.000 | 86% |
| Hommerts | 635 | € 313.000 | 76% |
| Pingjum | 595 | € 304.000 | 87% |
| Blauwhuis | 590 | € 331.000 | 66% |
| Kimswerd | 530 | € 297.000 | 81% |
| Parrega | 480 | € 362.000 | 91% |
| Exmorra | 470 | € 330.000 | 84% |
| Oosthem | 470 | € 384.000 | 83% |
| Tjerkwerd | 435 | € 379.000 | 90% |
| Boazum | 410 | € 364.000 | 85% |
| Uitwellingerga | 390 | € 498.000 | 86% |
| Folsgare | 330 | € 351.000 | 88% |
| Gauw | 330 | € 339.000 | 87% |
| Easterwierrum | 325 | € 301.000 | 78% |
| It Heidenskip | 325 | € 427.000 | 82% |
| Sibrandabuorren | 325 | € 332.000 | 82% |
| Tersoal | 325 | € 340.000 | 80% |
| Lollum | 310 | € 321.000 | 85% |
| Burgwerd | 300 | € 375.000 | 84% |
| Wiuwert | 290 | € 359.000 | 82% |
| Wons | 285 | € 360.000 | 91% |
| Jutrijp | 275 | € 332.000 | 77% |
| Gaastmeer | 270 | € 353.000 | 83% |
| Abbega | 240 | € 424.000 | 89% |
| Goënga | 240 | € 413.000 | 96% |
| Ferwoude | 235 | € 368.000 | 88% |
| Schettens | 235 | € 353.000 | 95% |
| Offingawier | 230 | € 566.000 | 71% |
| Kûbaard | 220 | € 379.000 | 90% |
| Itens | 215 | € 340.000 | 84% |
| Reahûs | 200 | € 384.000 | 90% |
| Zurich | 195 | € 236.000 | 84% |
| Gaast | 190 | € 365.000 | 88% |
| Tirns | 180 | € 413.000 | 93% |
| Poppenwier | 170 | € 377.000 | 84% |
| Schraard | 145 | € 359.000 | 98% |
| Wolsum | 145 | € 417.000 | 94% |
| Koufurderrige | 120 | € 584.000 | 79% |
| Dearsum | 110 | € 371.000 | 89% |
| Hartwerd | 110 | € 426.000 | 98% |
| Hidaard | 110 | € 391.000 | 92% |
| Indijk | 110 | € 512.000 | 82% |
| Greonterp | 95 | n.b. | n.b. |
| Rien | 95 | € 332.000 | 96% |
| Britswert | 90 | € 382.000 | 89% |
| Dedgum | 90 | € 348.000 | 92% |
| Hichtum | 90 | € 446.000 | 90% |
| Cornwerd | 85 | € 405.000 | 87% |
| Hieslum | 80 | € 433.000 | 92% |
| Waaksens | 80 | € 388.000 | 91% |
| Allingawier | 75 | € 478.000 | 93% |
| Westhem | 75 | € 411.000 | 85% |
| Lytsewierrum | 70 | € 419.000 | 70% |
| Hinnaard | 60 | € 480.000 | 86% |
| Warns | 55 | € 361.000 | 87% |
| Iens | 50 | n.b. | 81% |
| Longerhouw | 50 | € 412.000 | 92% |
| Piaam | 50 | € 426.000 | 90% |
| Ypecolsga | 50 | n.b. | n.b. |
| Idzega | 30 | n.b. | n.b. |
| Sandfirden | 25 | n.b. | n.b. |
| Tjalhuizum | 15 | n.b. | n.b. |
| Breezanddijk | 5 | n.b. | n.b. |
| Hindeloopen | n.b. | n.b. | n.b. |
| Kornwerderzand | n.b. | n.b. | n.b. |
| Makkum | n.b. | n.b. | n.b. |
| Stavoren | n.b. | n.b. | n.b. |
n.b. betekent: Geen gegevens (CBS)
In de omgeving
Bron: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2025, opgeteld over de buurten van deze woonplaats (tabel 86165NED, opendata.cbs.nl). WOZ-waarde met peildatum 1 januari 2024. Cijfers die het CBS om privacyredenen niet publiceert, tonen we als "geen gegevens". Vraagprijzen komen uit het actuele aanbod op Woonza.